Nejste přihlášen(a) | Přihlásit se

Seznam členů SCM a TSM JO 2019:

Reg. číslo Jméno Zařazení
BOR0410 Mašek Matěj SCM
BOR0000 Mareš Vít SCM
BOR0001 Pavlovec Dan TSM B
BOR0253 Tymešová Anna SCM
BOR0301 Staňa Ondřej SCM
BOR0302 Socha Ondřej SCM
BOR0400 Janoušek Slávek SCM
BOR0401 Ort Haštal SCM
BOR0409 Waldhauser Štěpán TSM B
BOR0453 Rumlenová Tereza SCM
BOR9954 Janoušková Lucie SCM
BOR9959 Kubecová Kateřina SCM
DOK0001 Synek Antonín SCM
DOK0200 Synek Petr TSM A
CHA0050 Pavlíková Markéta SCM
CHA0450 Tomanicová Sofie SCM
JEN0401 Zabořil Ondřej SCM
LDC0350 Nehasilová Veronika SCM
LLI0300 Hejna Hynek SCM
LLI0404 Peterka Jakub TSM B
LLI0450 Marková Hana SCM
LTP0104 Bílý Jakub SCM
LTP0450 Karpíšková Kateřina SCM
LTP0404 Klein Martin TSM B
LTP0051 Riby Rose SCM
LTP0350 Žejdlíková Eliška SCM
STB0199 Dolejší Kateřina SCM
TJN0006 Nagy Josef TSM A
TJN0102 Růta Matyáš SCM
TJN0105 Budský Ondřej TSM B
TJN0151 Rýdlová Adéla TSM B
TJN0152 Mašínová Anna TSM B
TJN0153 Šklíbová Míša SCM
TJN0251 Rýdlová Magdaléna TSM B
TJN0300 Dejnožka Vojtěch SCM
TJN0302 Vitebský Lukáš TSM A
TJN0303 Řehoř Vojta SCM
TJN0306 Lesák Ondřej SCM
TJN0350 Vitebská Eliška SCM
TJN0400 Pokorný Jan SCM
TJN0401 Tkáč Matěj TSM A
TJN0403 Hruška Jakub SCM
TJN0451 Pesničáková Soňa TSM B
TJN9901 Novotný Marek SCM
TJN0259 Podrábská Marie TSM B
TUR0212 Hájek Kryštof TSM A
TUR0252 Pekařová Jana TSM A
TUR0308 Mellan Jonáš SCM
TUR0450 Hudská Štěpánka SCM
TUR9901 Karatsiolis Kryštof SCM
TUR9904 Thoř Tomáš TSM B
TUR9952 Thořová Markéta TSM B
TUR9999 Sokolářová Šárka SCM
VLI0453 Andrlová Lea TSM B
VLI0456 Burešová Eliška TSM A
VLI0451 Podrábská Alžběta TSM A
VLI0454 Skácelová Adéla SCM
VLI0550 Skácelová Kateřina SCM
VLI0452 Šestáková Marie TSM B
VLI0252 Martanová Elin SCM
VRL0301 Štrégl Matyáš TSM A

Zařazení na seznam SCM opravňuje dané členy k účasti na akcích SCM. Ti, kdo nesplnili podmínku účasti na třech soustředěních v minulém roce, nemají nárok na příspěvek na akce SCM v roce 2019.

 

 

Seznam členů SCM a TSM JO 2018:

reg. číslo jméno zařazení
BOR0000 Mareš Vít SCM
BOR0001 Pavlovec Dan TSM B
BOR0253 Tymešová Anna SCM
BOR9853 Staňová Karolína TSM B
BOR9854 Nováková Lucie SCM
BOR9954 Janoušková Lucie SCM
BOR9959 Kubecová Kateřina SCM
DOK0001 Synek Antonín SCM
DOK0200 Synek Petr TSM B
DOK9800 Koštejn Vít TSM B
CHA0000 Galbavý Matěj SCM
CHA0050 Pavlíková Markéta SCM
CHA0103 Bek Jiří SCM
CHA0202 Matyáš Vojtěch SCM
CHA0252 Růžičková Vendula SCM
KAS0301 Hnízdil Matěj SCM
LLI0001 Melichar Petr TSM B
LLI0203 Bradáč David SCM
LLI9802 Melichar Vojtěch SCM
LLI9854 Fürstová Anna SCM
LTP0104 Bílý Jakub SCM
LTP0350 Žejdlíková Eliška SCM
STB0199 Dolejší Kateřina TSM B
STB0303 Pachnik Stanislaw SCM
STH0202 Štefan Vít TSM B
STH0205 Link Lukáš TSM B
STH0251 Chrástová Tereza TSM A
TJN0006 Nagy Josef TSM A
TJN0105 Budský Ondřej TSM A
TJN0106 Adamec Martin TSM B
TJN0151 Rydlová Adéla TSM B
TJN0152 Mašínová Anna TSM B
TJN0153 Šklíbová Míša SCM
TJN0251 Rydlová Magdaléna TSM B
TJN0253 Budská Anna SCM
TJN0256 Nedomlelová Lucie SCM
TJN0257 Linková Lucie SCM
TJN0300 Dejnožka Vojtěch SCM
TJN0302 Vitebský Lukáš TSM B
TJN0303 Řehoř Vojta SCM
TJN0306 Lesák Ondřej SCM
TJN0350 Vitebská Eliška SCM
TJN0355 Mrkvičková Veronika SCM
TJN9802 Michek David SCM
TJN9804 Janeček Mirek SCM
TJN9852 Knížková Šárka SCM
TJN9901 Novotný Marek SCM
TUR0212 Hájek Kryštof SCM
TUR0250 Šritrová Lenka SCM
TUR0252 Pekařová Jana TSM B
TUR0308 Mellan Jonáš TSM B
TUR9901 Karatsiolis Kryštof SCM
TUR9904 Thoř Tomáš TSM B
TUR9952 Thořová Markéta SCM
TUR9999 Sokolářová Šárka SCM
VLI0251 Podrábská Marie SCM
VLI0252 Martanová Elin SCM
VLI0302 Ekert Tomáš SCM
VRL0301 Štregl Matyáš TSM B

Seznam členů SCM a TSM JO 2017:

Reg. číslo Jméno Lic. Klub Skupina
BOR9854 Nováková Lucie A OK Jiskra Nový Bor SCM
BOR9853 Staňová Karolína A OK Jiskra Nový Bor SCM
LTP9750 Kovářová Lenka R OOB TJ Lokomotiva Teplice SCM
TJN9700 Šmaus Jan A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou SCM
TJN9801 Novák Filip A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou SCM
TJN9802 Michek David A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou SCM
TJN9804 Janeček Mirek A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou SCM
TUR9751 Linková Alena R OOB TJ Turnov SCM
TUR9753 Roškotová Lucie R OOB TJ Turnov SCM
BOR9954 Janoušková Lucie A OK Jiskra Nový Bor SCM A
BOR0000 Mareš Vít A OK Jiskra Nový Bor SCM A
DOK0100 Šmol David A OK Doksy SCM A
CHA0050 Pavlíková Markéta A OK Chrastava SCM A
LTP0104 Bílý Jakub A OOB TJ Lokomotiva Teplice SCM A
LTP0051 Riby Rose A OOB TJ Lokomotiva Teplice SCM A
TJN0105 Budský Ondřej A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou SCM A
TJN0106 Adamec Martin A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou SCM A
TJN0151 Rydlová Adéla A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou SCM A
TJN0153 Šklíbová Míša A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou SCM A
TUR9999 Sokolářová Šárka A OOB TJ Turnov SCM A
TUR9904 Thoř Tomáš A OOB TJ Turnov SCM A
BOR0253 Tymešová Anna B OK Jiskra Nový Bor SCM B
BOR0151 Jeřábková Nina B OK Jiskra Nový Bor SCM B
BOR0153 Rybářová Tereza B OK Jiskra Nový Bor SCM B
BOR0102 Tománek Josef B OK Jiskra Nový Bor SCM B
CHA0103 Bek Jiří B OK Chrastava SCM B
CHA0252 Růžičková Vendula B OK Chrastava SCM B
JEN0101 Zabořil Vojta B OB Jenišovice SCM B
LTP0151 Pavlová Martina B OOB TJ Lokomotiva Teplice SCM B
TJN0102 Růta Matyáš B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou SCM B
TJN0150 Baloghová Lída B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou SCM B
TUR0251 Linková Lucie B OOB TJ Turnov SCM B
TUV0203 Hájek Kryštof B SOK TJ Turnov SCM B
TUV0252 Šritrová Lenka B SOK TJ Turnov SCM B
VLI0251 Podrábská Marie B Slavia Liberec orienteering SCM B
BOR0001 Pavlovec Dan A OK Jiskra Nový Bor TSM A
DOK9800 Koštejn Vít A OK Doksy TSM A
LLI0001 Melichar Petr A TJ Loko Liberec TSM A
TJN0251 Rydlová Magdaléna A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou TSM A
TUR0252 Pekařová Jana A OOB TJ Turnov TSM A
TUR9701 Wolf Filip R OOB TJ Turnov TSM A
STH0250 Chrástová Tereza A SK Studenec TSM A
DOK0001 Synek Antonín A OK Doksy TSM B
DOK0200 Synek Petr A OK Doksy TSM B
STB0199 Dolejší Kateřina A TJ Stadion Nový Bor TSM B
TJN0006 Nagy Josef A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou TSM B
TJN0152 Mašínová Anna A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou TSM B
TJN0256 Nedomlelová Lucie A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou TSM B
VLI0252 Martanová Elin A Slavia Liberec orienteering TSM B
STH0202 Link Lukáš B SK Studenec TSM B
STH0202 Vít Štefan A SK Studenec TSM B