Nejste přihlášen(a) | Přihlásit se

rozpis

seznam přihlášených Maxov

fotografie

Program

čtvrtek:
nočák DH12 DH14 výsledky

pátek:
freeorder DH12 D14 H14 výsledky mezičasy
middle po stopách Tove D12 DH14 výsledky mezičasy
miništafety mapa výsledky mezičasy

sobota:
horsky DH12 DH14 výsledky mezičasy
1.useky DH12 DH14 výsledky mezičasy

neděle:
osmisměrka mapa výsledky mezičasy
hra výsledky mezičasy

Fotky ze Stříbrného rybníka

18. 9. v MČR žákovských družstev zvítězil tým A Ještědské oblasti ve složení Prokop Tomášek, Kája Kunášková, Fanda Lamač, Anička Zabořilová, Matilda Tomášková, Matěj Kutek, Bára Lamačová a Erik Heczko.

D121Houžvičková KateřinaTUR0952
2Janatová ViolkaTJN0956
3Kvapilová KristýnaTUV0999
4Ouzká EliškaBOR1051
5Soukupová MarieBOR0952
6Tomášková MatildaTUV0998
7Zabořilová AnnaTUR0951
8Zurynková LenkaTJN0957
   
D141Baloghová MilenaJJN0750
2Houžvičková DanielaTUR0751
3Kocmanová AdélaBOR0752
4Kunášková KarolínaVLI0851
5Lamačová BarboraBOR0750
6Lipenská BarboraCHA0753
7Nováková ViktorieRUM0751
8Šestáková JohanaVLI0853
H121Kovanda JonášBOR0904
2Kutek MatějTUR0908
3Lamač FrantišekTUR0901
4Lamač VítekBOR1100
5Maděra JakubVLI0906
6Patka MarekBOR0902
7Skácel JanVLI0901
8Votava VojtěchVLI1201
9 Žemlík EduardTUR0908
   
H141Beneš FilipVLI0708
2Heczko ErikVLI0804
3Hyxa JanVLI0702
4Patka KryštofBOR0702
5Podrábský CtiborVLI0700
6Šebelka MatějVLI0805
7Štembera VítekTJN0801
8Tomášek ProkopTUR0711

Seznam přihlášených na soustředění na Troskách.

Soustředění SCD JEO

termín:                  27. – 29. 8. 2021 (pátek – neděle)

ubytování:            hotel Trosky, Troskovice 31

stravování:           plná penze zajištěna od páteční večeře do nedělního oběda

příjezd na soustředění: pátek 27. 8. od 16:00 do 16:30   

                                      zahájení 1. tréninku bude v 17:00

konec soustředění: neděle 29. 8. kolem 15:00

přihlášky na soustředění do pátku 15. 8.  u Mery

mery_borek@email.cz, 607 202 373) Tabulka se seznamem přihlášených bude průběžně aktualizována na webu SCD.

cena soustředění: 1 100 Kč, členové výběru SCD platí 600 Kč. Výběr bude sestaven po závodech v červnu.

program soustředění: pátek – odpoledne: middle    

                                               večer: noční OB                                                                   

                                    sobota – dopoledne: okruhy

                                                 odpoledne: štafety   

                                                 večer: noční miništafetky                                                 

                                    neděle – dopoledne: překvapení od Poseda

                                                 odpoledne: týmová hra kolem hradu Trosky

vezmi s sebou:    buzolu, čip, mapník, červený fix na zakreslení postupů, dvoje oblečení na běhání, dvoje boty na běhání, ručník, toaletní potřeby, pláštěnku, spodní prádlo, malý batoh, bačkory, průkaz zdravotní pojišťovny (stačí kopie), číslo mobilu na rodiče, pořádnou čelovku nebo baterku, bačkory, láhev na pití a něco do ní, sušenky, léky (pokud nějaké musíte užívat), pyžamo, peníze na zaplacení soustředění

Těšíme se na vás Mery, Radka, Romča a Posed

27. – 29. 8. hotel Trosky, Troskovice

otevřené soustředění

7. – 8. 9. – Hradec Králové, Stříbrný rybník

výběrové soustředění

18. 9. Vysoká nad Labem, PHK

MČR žákovských družstev

8. – 10. 10. Borný, Staré Splavy, kemp Precioza

otevřené soustředění

28. – 31. 10. hotel Maxov, Josefův Důl, Buková hora

otevřené soustředění

Akce budou uspořádány v souladu s aktuálními nařízeními.

Do programu 10. Letní olympiády dětí a mládeže byl opět zařazen orientační běh. Přípravy závodů v našem sportu byly v plném proudu. Olomoucký kraj 22. prosince oznámil přesunutí Olympiády na rok 2022.

Nově byl termín konání Her X. letní olympiády dětí a mládeže České republiky stanoven na 19. – 24. června 2022.

logo-odm

Lyžařské soustředění na chatě Muhu proběhne v náhradním termínu. Nový termín bude zveřejněn ihned po dosažení stavu PES 2.

Muhu 2021

Tabulka se seznamem přihlášených

Akce SCD 2021

IDDatumMísto AkceNáplň
1??? termín bude stanoven, jakmile bude PES 2Muhu, Jindřichovotevřené soustředěnílyžařské soustředění
226. – 28. 3.areál Preciosy, Staré Splavyotevřené soustředěnímapové soustředění
37. – 9. 5.Vepříkov, Vysočina, TAPRepublikové utkání oblastních výběrů žactva (Vyzývací pohár)závody
421. – 23. 5.Brada, Jičínotevřené soustředěnímapové soustředění
527. – 29. 8.hotel Pod Troskami, Troskoviceotevřené soustředěnímapové soustředění
618. 9.Lysá nad Labem, PHKMČR žákovských družstevzávod
724. – 26. 9.Bajtlich, Chřibskáotevřené soustředěnímapové soustředění

Fotky SCD Lučanka

Rozpis

mapy a výsledky