EXTRÉM 2017

aneb to nejlepší z Krčkovic…

sobota 5.8.  – sobota 12.8.

Po několikaleté pauze jsme se rozhodli uspořádat další ročník legendárního tábora původně známého pod názvem „Krčkovická romance“, pro který se ovšem vžil příhodnější název „Extrém“, i když pro romantiku se také místo najde. Tábor je určen pro orientační běžce (není podmínkou) ve věku 15 – 20 let, kteří se nebojí netradičních zážitků v nádherném prostředí skalních měst v okolí rybníka Věžáku.  7 dní je nabito pestrým programem jak fyzicky náročných dobrodružných her, tak aktivit, kde si budete moci vyzkoušet svoji kreativitu, smysl pro týmovou spolupráci i psychickou odolnost.

Instruktorský tým bude složen z nejlepších „Krčkovických“ vedoucích a dalších instruktorů zážitkové pedagogiky.

Šéf instruktor:  Filip Stárek, 736 660 993

Pro účast na táboře je třeba si zajistit: teplý spacák! (spí se v klasických dvoulůžkových stanech s podsadou), vhodné sportovní oblečení, holinky a pláštěnku, platný očkovací průkaz, průkaz zdrav. pojišťovny, úrazové pojištění, potvrzení od lékaře o bezinfekčnosti. Veškeré instrukce obdrží účastník po přihlášení.

Je možné, aby rodiče požádali zaměstnavatele o příspěvek. Po přihlášce zašleme formulář žádosti + návod k úhradě, případně vystavíme fakturu nebo potvrzení o účasti.

Přihlášku prosím pošlete nebo přineste co nejdříve. Pro potřeby doplnění počtu účastníků bude po novém roce EXTRÉM otevřen i v online přihlašovacím systému Žluté ponorky Turnov.

Adresa pro přihlášky: TJ Turnov, oddíl OB, Skálova 207, 511 01 Turnov, e-mail: : filipstarek@tjturnov.cz

 Cena akce:  1900,-Kč    (členové SCM mají nárok na příspěvek z rozpočtu SCM JO)

V ceně je zahrnuto ubytování, strava 5x denně, sprchy s teplou vodou, zdravotní zabezpečení,  zkušený instruktorský tým, materiál atd.

Doprava na tábor je individuální (z Turnova je to 10 km), časy příjezdu/odjezdu i veškeré další informace dostane každý účastník po přihlášení.