Velikonoční soustředění
SCM/TSM JO 2016

Termín: čtvrtek 24. – pondělí 28. března 2016
(příjezd ve čtvrtek dopoledne, odjezd v pondělí v poledne)

Místo: RS Lesní hotel Doksy
Kuřivodská 454, 47201 Doksy
http://www.leshotel.cz/
GPS N 50°33.71748′, E 14°40.12060′

Doprava: Nebude organizována. Pokud budete mít problém se dostat na soustředění, napište.

Předběžný program: Mapové tréninky v blízkém okolí s důrazem na různé typy o-technik od čtvrtečního dopoledne do pondělního poledne. Součástí programu je i 2. etapa závodů (sobota 26. března 2016) Velikonoce ve skalách – http://obkotlarka.cz/zavody/velikonoce-ve-skalach-2016/aktuality.

Je možné se přidat ke skupince Kristiansand OK, pro kterou budeme připravovat tréninky již od pondělí 21.3. Prosím, kdo by měl zájem se připojit, ať se ozve Honzovi. Od čtvrtka budou tréninky společné.
Mapy: Oddílů OK Doksy a OK Jiskra Nový Bor v blízkém okolí.

Ubytování: Na lůžkách s vlastním povlečením.

Strava: Polopenze (snídaně, večeře) v Lesním hotelu, obědy budeme řešit separátně (v blízkosti místa tréninku, na závodech atd.)

Cena: Celkové náklady cca 1800,- (ubytování, polopenze, map. podklady, tisk)
Příspěvek pro členy SCM – 500,-
Příspěvek pro členy TSM – 900,-
V ceně není zahrnuté startovné (za jednu etapu) na závody Velikonoce ve skalách, vklady hradíte na prezentaci vy, resp. váš oddíl.

Co s sebou: o-vybavení (čip, buzola), sportovní oblečení do lesa, čelovka , buzola, oblečení na pobyt v místnosti, hygienické potřeby, psací potřeby, tréninkový deník

Termín přihlášek: Na závody Velikonoce ve skalách ideálně do neděle 7.2.2016 přes ORIS, resp. přes váš oddíl (končí termín s nejlevnějším startovným), na vlastní soustředění stačí do neděle 13. 3. 2016 přes stránky SCM JO (výjimečně na e-mail jan.picek@mymaps.cz).

Další informace: V týdnu před soustředěním nebo na e-mailu jan.picek@mymaps.cz.
Těší se na vás trenéři SCM&TSM JO 🙂