Fotky

Diskvalifikovaný Jáchym Pešek z TUR článek o pátku a půlce soboty neposlal.

Článek od Erika:

V sobotu odpoledne jsme šli trénink kontrola v utajení. Bylo to docela těžký, protože u některých objektů nebylo jasný, co to vlastně je. Kámen nebo srázek nebo kupka? Večer jsme běželi miništafetky, který jsem disknul. Vyměnil pořadí dvou kontrol. V neděli ráno jsme šli na trénink na Bramberku. Trénink byl docela náročný, protože se pořád muselo běhat rychle. Odpoledne byla hra, kde jsme v lese museli posbírat odpadky na kontrolách. hra se nám povedla, nasbírali jsme 13 věcí, které do lesa nepatří. Po hře už jsme jeli domů. Soustředění se mi líbilo a doufám, že budu moc jet brzy na nějaké další 🙂

Roznes přines Výsledky

Soustředění 7. – 9. 1. na chatě Muhu v Jindřichově u Jablonce nad Nisou bude mapově-běžecké. Běžky si na soustředění neberte. Ve středu a ve čtvrtek má chumelit, ale ne nějak výrazně. Bude ale mrznout. Doporučuji teplejší věci na běhaní, slabší rukavice a čepici.

Všechny tréninky budou startovat v blízkosti chaty Muhu. Seznam přihlášených je zde.
V pátek bude od 17:00 noční trénink. Vezměte si dobré čelovky. Děti mohou běžet ve skupinkách.

Soustředění se platí na místě hotově (1000 Kč). Členové turnovského oddílu mají platbu na fakturu. Příspěvek členům výběru Sportovního centra dětí Ještědské oblasti je 200 Kč. Slavia Liberec orienteering přispívá držitelům licence A, B částkou 300 Kč.