O víkendu 18.-20.5.2018 proběhlo v Malá Skále soustředění žáků. Tento článek bude průběžně doplňován o fotky, mapy, výsledky a příspěvky dětí.
Poděkování: všem trenérům za jejich práci, dětem za vzorný přístup k tréninku, OK Chrastava za zapůjčení sportidentu a lampiónů, OK Turnov za poskytnutí mapových podkladů.

Pátek od Ondry Miklase:

V pátek 18.5.2018 jsme přijeli do hotelu Kavka, rozdělili si pokoje, převlékli se a šli běhat. Bylo moc hezké počasí. Hodinu dvě jsme běhali, pak jsme se vrátili do pokojů. Navečeřeli jsme se. K večeři bylo kuře na paprice. Po večeři byly výsledky a oznámili nám, že bude nočák a kdo chce může běžet po dvojicích, trojicích, čtveřicích. Po nočáku se šlo do hajan.


Sobota od Báry Lamačové:

V sobotu jsme začali rozcvičkou o půl osmé. Běželi jsme asi osm set metrů po silnici. Tam jsme si zacvičili a pak jsme se vrátili na snídani. Snídaně byla formou švédského stolu. Každý si vzal to co má rád. Pak jsme vyrazili na nejbližší kopec na Drábovnu, kde jsme měli dopolední trénink. Dopolední trénink byl  middle ve skalách. Trénink byl vzhledem ke skalnatému terénu značně náročný, ale všichni se zvládli vrátit. V mezičase jsme absolvovali trénink na mapě co jsme si předchozí den sami překreslili,některé mapy i mapu připomínaly, některé moc ne.  K obědu jsme měli kuřecí na kari s rýží ,pak jsme měli asi hodinu volno. Odpoledne byly na programu čtyřčlenné štafety. Ty se konaly na protějším svahu na Kalichu. Cestou z tréninku jsme prošli Besedickými skalami, kde bylo několik vyhlídek a jeskyň.  Když jsme přišli na hotel, měli jsme krátké volno. K večeři jsme měli špagety se sýrem. Pak byla taktická příprava na vyzývací pohár. A po setmění byli noční miništafety.

 

fotky od Vráti

mapy:
pátek – middle DH10 DH12 DH14
pátek – nočák DH10-12 DH14
sobota – middle D10 D12 D14 H10 H12 H14
sobota – štafety 1.úsek 2.úsek 3.úsek 4.úsek
sobota – miništafety kontroly
neděle – dvojčlenné štafety  DH12 1-2 úsek 3-4 úsek DH14 1-2 úsek 3-4 úsek 5-6 úsek

výsledky:
pátek – middlemezičasy
pátek – nočák
sobota – middle, mezičasy
sobota – štafety, úseky, mezičasy
sobota – ministafety
neděle – dvoučlenné štafety, mezičasy