Květnovka Teplice

Termín:
pátek 26. – neděle 28. 5. 2017                         

Místo:
Biskupské gymnázium, Koněvova 100, Krupka – Bohosudov

Doprava:
Nebude organizována. Pokud budete mít problém se dostat na soustředění, napište.

Program:
Pá – doporučený příjezd 17:00-17:30, 18:00 odchod na stadion
Pá večer – dráhový test na 3 km od 18:30
So dop. – OM na klasice (pořadatel LTP)
So odp. – Kombotech – azimuty
Ne dop. – Middle s motýlky
Ne odp. – Kombotech – odběhy od cest

Pozn. k atletickému testování: Pro všechny členy SCM a TSM je vyžadováno, aby se zúčastnili v roce 2017 alespoň jednoho kontrolního testu na dráze. Ti, co se chtějí ucházet o nominaci na MED, je nejlepší absolvovat testování společně s výběrem dorostu buď 19. května, nebo 2. června. Viz nominační kritéria. Tento náš termín je primárně určen pro ostatní, kteří nemají možnost zaběhnout si v průběhu sezóny test např. s oddílem nebo právě s VD. Z toho důvodu mohou přijet až na druhou část soustředění a nebo ještě lépe – podporovat ostatní přímo na stadionu (a třeba částečně vypomoci s tempem) – uveďte to prosím v přihlášce na stránkách v SCM

Pozn. k OM na klasice: přihlašujte se prosím přes své oddíly – klasicky jako na normální závody. Startovné platí také váš oddíl.

Strava:   
snídaně z vlastních zásob (kuchyňka k dispozici, ale misky, láhve raději vlastní), páteční večeře, sobotní večeře a nedělní oběd zajištěny (=vezměte si s sebou věci na dvě snídaně a na sobotní oběd před/po OŽ)

Ubytování:
spí se na rozkládacích matracích, vezměte si vlastní spacáky, kluci i karimatky

Přihlášky:
do 19. května 2017 přes stránky SCM, příp. na mail adikb@seznam.cz.   Problémy, neúčasti, aj. hlaste Adéle Burdové – 721 84 33 97, popř. na její email.

Cena:  
Celkové náklady cca 500 Kč (bude upřesněno), příspěvek SCM bude 250 Kč, příspěvek pro členy TSM 400 Kč.

Co s sebou:
vhodné boty na dráhový test, sportovní oblečení do lesa, čelovka , buzola, čip, mapník, hodinky, oblečení na pobyt v místnosti, boty do tělocvičny, hygienické potřeby, psací potřeby (propiska a fixa), spacák (kluci karimatku)

Těší se na vás trenéři SCM JO 🙂